Polecam! Ogromna, co najważniejsze w tej branży aktualna wiedza, przez co masz pewność, że ich usługi odniosą szybkie efektowne skutki! Pełen profesjonalizm!

Grzegorz

Nawiązaliśmy współpracę z agencją SEMTIM z polecenia naszych partnerów biznesowych. Szybko okazało, się, że to była bardzo dobra decyzja a Firma SEMTIM zna się 'na rzeczy'. Zleciliśmy firmie optymalizację i pozycjonowanie strony naszego sklepu. Co miesiąc otrzymywaliśmy raport z pozycjonowania. Sprzedaż w naszym sklepie wzrosła ponad nasze oczekiwania. Polecamy SEMTIM.

 

Pełen profesjonalizm, gorąco POLECAM!

Jarek

Współpraca z agencją marketingową SEMTIM przebiegała bezproblemowo. Wszystko było realizowane zgodnie z umową. Efekty pozycjonowania widzieliśmy z miesiąca na miesiąc. Zdecydowanie warto zaufać ekspertom do spraw marketingu, aby nie przepłacać na nieefektywne kampanie i działania marketingowe.

Firma z Poznania

Agencja SEMTIM wykonała dla Nas nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową. Podczas budowania strony byliśmy stale informowani o etapach realizacji, mogliśmy liczyć na fachowe porady odnośnie budowanej strony tak aby od początku była dobrze czytana przez wyszukiwarki i zoptymalizowana.

Autoserwis

Polecam współpracę z agencją SEMTIM. Bardzo sprawnie wykonali dla Nas stronę internetową. Byliśmy w stałym kontakcie podczas realizacji projektu. Mogliśmy liczyć na fachowe porady odnośnie budowy strony pod kątem intuicyjności dla użytkowników i wstępną optymalizację pod wyszukiwarki.

Anita

Niełatwo było zdecydować się na współpracę z jakąkolwiek agencją marketingową po negatywnych doświadczeniach z poprzednią tego typu firmą. Jednak po Targach eHandlu w Krakowie gdzie mieliśmy okazję spotkać przedstawicieli SEMTIM, postanowiliśmy spróbować jeszcze raz zainwestować w e-marketing. Jak się okazuje agencja agencji nie równa. Spore doświadczenie i praktyczną wiedzę Właściciela agencji da się wyczuć już w pierwszym kontakcie. Polecam skorzystać z darmowej konsultacji i się przekonać.

Firma z Krakowa