Charytatywny turniej piłkarski za Nami !

Ciupa challenge Kids 2019

SEMTIM wspiera Wspólnotę Ciupa Wózkowicze

SEMTIM już po raz czwarty wsparł Wspólnotę Ciupa Wózkowicze w przygotowaniu Charytatywnego turnieju piłkarskiego dla dzieci z roczników 2011-2012. Komu kibicowaliśmy? Oczywiście najlepszemu : ) A wygrały wszystkie drużyny, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu. Dziękujemy Wspólnocie Ciupa Wózkowicze za zorganizowanie tego eventu, a także wszystkim, którzy przyczynili się aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy.

W czwartej edycji Turnieju Piłkarskiego dla dzieci, który w tym roku odbył się 17 listopada, do boju stanęło 13 drużyn ze znanych klubów piłkarskich z Poznania i okolic takich jak Akademia piłkarska Reissa, Akademia piłkarska Dębiec, jak i kluby z mniejszych miejscowości, takich jak Mieścisko, Kamionki, czy Suchy Las.


Dzieci z kategorii ŻAK – roczniki 2011 i 2012 rywalizowały na czterech świetnie dostosowanych boiskach. Pomiędzy rocznikami została rozegrana tzw: liga dla danego rocznika, co pozwoliło na wyłonienie zwycięzcy w obydwu kategoriach wiekowych, a wiec podium liczyło nie 3 drużyny, a sześć.
Dzięki takiemu rozwiązaniu każda drużyna rozegrała w swojej grupie wiekowej mecze na zasadzie„każdy z każdym”. Było to nie lada wyzwaniem dla młodych zawodników bo meczy do rozegrania było dużo a przerwy pomiędzy spotkaniami były krótkie. 


W przerwie trwającej 30 minut zawodnicy mogli podziwiać Pana Adriana Duszaka specjalizującego się w Freestyle Football. Każdy zawodnik mógł spróbować swoich umiejętności z piłką w ręce pod okiem gościa, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie, porozmawiać oczy otrzymać autograf.
Jak co roku został wyłoniony najlepszy bramkarz, strzelec oraz zawodnik, a wiec dodatkowo przyznano też nagrody indywidualne.

Organizacja turnieju i jego przebieg to zasługa Wspólnoty Ciupa Wózkowicze na czele z Martą Walter. 

Cały event przebiegł płynnie, dzięki wszystkim którzy tego dnia stawili się by pomóc wszystko przygotować, bo pracy było bardzo dużo. Dzięki fantastycznym Sędziom i Trenerom drużyn,
ekipy rywalizowały aż na 4 boiskach jednocześnie. To oni czuwali nad przebiegiem rozgrywek i nad tym by całe spotkanie przebiegło w atmosferze „fair play”.
Pomimo wielu wyzwań i niespodziewanych problemów cały event był świetnie przygotowany a atmosfera była niesamowita.

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*