SEMTIM – agencja marketingowa z Poznania

W SEMTIM świadczymy usługi marketingowe nie tylko dla Firm z Poznania. Naszymi klientami są także Firmy z całej Polski i zagranicy. Swoje usługi kierujemy do wszystkich Firm, które nie są zadowolone ze współpracy z obecnymi firmami marketingowymi lub nie podjęły nigdy współpracy z żadną agencją. A szukają skutecznej i doświadczonej firmy zajmującej się marketingiem internetowym.
Cytat z naszej strony głównej to nie tylko chwytliwy i poniekąd zabawny slogan to rzeczywistość dzisiejszych czasów. Obecnie posiadanie strony internetowej, sklepu, to tylko niewielki krok i ślad Twojego istnienia w Internecie. Prowadząc biznes w sieci trzeba podejmować dodatkowe działania marketingowe. Zoptymalizować stronę, zlecić pozycjonowanie w wyszukiwarkach.


Jako agencja marketingowa wykonaliśmy wiele ciekawych projektów dla Firm z Poznania. Jedną z ostatnich realizacji jest strona internetowa dla Restauracji Pozytywna w Poznaniu. Restauracja mieści się w samym centrum Poznania. Zachwyca nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także panuje w niej niezwykły pozytywny klimat. To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto restauracja oferuje organizacje eventów.
Stworzyliśmy także bardzo nowoczesna stronę internetową dla autoserwisu Osun z Przeźmierowa koło Poznania. Na froncie zamiast typowego slidera ze zdjęciami umieściliśmy krótkie tematyczne dla branży video.
Z naszych usług marketingowych skorzystali także CityZen- więcej niż Klub.

Nasi Partnerzy Biznesowi:
4font
Reklamowygadżet
Cityzen

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*