Przemysław Marciniak- stara, nowa firma Semtim.pl

Przemysław Marciniak – Ekspert marketingu internetowego. Właściciel firmy Semtim.pl, Wizjoner, pasjonat sportowy, praktyk biznesu i marketingu internetowego. Z branżą e-marketingu związany 12 lat i stale zwiększa swoje doświadczenie i rozwija wiedzę i kompetencje na tej płaszczyźnie. Twórca m.in.agencji marketingowej z Poznania – Grupa M40.

Jako przedsiębiorca i sportowiec odniósł wiele sukcesów. Jednym z licznych otrzymanych tytułów biznesowych jest Poznański Lider Przedsiębiorczości za działalność M40 oraz wyróżnienie w tej samej kategorii za działalność jako GrupaM40.

Największe doświadczenie posiada w dziedzinie marketingu internetowego, z którym jest związany już kilkanaście lat. Specjalista ds. SEO/SEM. Jako były Prezes spółki zajmującej się pozycjonowaniem stron posiada ogromną praktyczną wiedzę z tej dziedziny.

Obecnie, dynamicznie rozwija starą, nową Firmę Semtim.pl- zajmującą się skutecznym marketingiem internetowym.

Od zawsze związany ze sportem. Były I-ligowy piłkarz, aktualnie futsalowiec, wielokrotny uczestnik maratonów i triathlonów, instruktor Spinningu. Obecnie zdecydowanie trenuje triathlon i zachęca wszystkich do tej dyscypliny sportowej. Do ciężkiej pracy motywuje nie tylko siebie, ale również swoja rodzinę, współpracowników i podopiecznych na zajęciach.

We wszystkim co robi nastawia się na osiągnięcie konkretnego celu. Zatem:

1.Skutecznie wypromuje Twoją firmę w sieci.

2.Konkretnie wskaże błędy, które popełniasz w swoich strategiach e-marketingowych,

3.Przeszkoli, nauczy, doradzi.

Problemy z widocznością w sieci? Brak pomysłu na e-marketing? Skontaktuj się z nami.

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*