XVI TARGI eHandlu Kwiecień 2019

Za Nami targi eHandlu w Krakowie ! Jak zawsze targi zostały świetnie przygotowane przez organizatorów i przyciągnęły szerokie grono osób zainteresowanych tematyką promocji i sprzedaży w Internecie.

Czemu warto było tam być? I warto zainteresować się eCommerce?


Z roku na roku obserwuje się dynamiczny wzrost rozwoju e-Handlu. Obecnie każdą usługę, produkt można znaleźć w Internecie i tam też zaczynają swoje poszukiwania użytkownicy i potencjalni klienci.

Targi eHandlu to także dawka ogromnej wiedzy i wymiany doświadczeń. Również tutaj się nie zawiedliśmy. Podczas wydarzenia można było wysłuchać bardzo wielu ciekawych branżowych prelekcji na czterech przygotowanych scenach.

Tematem przewodnim 17. Targów były rozważania i dyskusje jak zwiększyć konwersje i sprzedaż online. Ponadto liczne wystąpienia stanowiły istotny punkt dalszych rozważań na temat przyszłości e-commerce, nowych rozwiązań i narzędzi emarketingowych.

Jako wystawca i doświadczona agencja marketingowa mieliśmy przyjemność przeprowadzić kilkadziesiąt rozmów. Dyskutowaliśmy między innymi jak zwiększyć ruch na Waszych stronach, jak poprawić ich funkcjonalność. Podpowiedzieliśmy na co zwracać szczególną uwagę współpracując z agencjami marketingowymi

Na targi przygotowaliśmy wyjątkową ofertę- darmową konsultację, audyt Państwa stron online, która cieszyła się bardzo licznym zainteresowaniem. Z konsultacji skorzystało kilkanaście firm.

Rozmowy online trwały po kilka godzin, a wszyscy beneficjenci zyskali zaawansowaną wiedzę dotyczącą ich stron internetowych oraz ocenę prowadzonych przez nich działań i strategii internetowych.

Dziękujemy za wszystkie wartościowe rozmowy, wiele interesujących caseów do rozwiązania i dalszą współprace.

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*