Szkolenie z e-marketingu Poznań, 28.05-29.05.2019r.

Za Nami bardzo udane szkolenie pt. ,,Od autoprezentacji poprzez e-marketing do sprzedaży i zwiększenia przychodów w Twojej firmie. Sprawdzone, skuteczne 12 narzędzi e-marketingowych i sprzedażowych”, prowadzone przez dwóch, doświadczonych Trenerów z Poznania: Przemysław Marciniak- SEMTIM i Wojciech Wrociński- INFINITY. 

Dziękujemy za udział w szkoleniu ! Dziękujemy za świetną atmosferę i aktywność, a także wszystkie miłe słowa po☺️. Mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnym szkoleniu ! : )

W SEMTIM, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego, a także sprawdzonych skutecznych strategii sprzedażowych. Organizujemy szkolenia grupowe, jak również indywidualne. Są one skierowane do Właścicieli i Managerów firm, PR-owców, a także wszystkich osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu skutecznej reklamy w sieci i dostępnych sprawdzonych narzędzi e-marketingowych.


Zarówno zakres jak i forma przekazywanych przez Nas treści jest dostosowana do poziomu wiedzy uczestników. Ponadto udostępniamy wszelkie materiały szkoleniowe, a także jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości również po ukończeniu kursu. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu ! ?

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*