Skuteczny marketing internetowy w 2020

Jak być skutecznym
w


?

Skuteczny marketing internetowy to wszelkie działania mające na celu uzyskanie topowych pozycji w wyszukiwarkach internetowych na określone słowa kluczowe.
Inaczej ujmując skuteczny marketing internetowy to taki w którym Twój potencjalny Klient dotrze do Ciebie, a nie do Twojej konkurencji : )

Jak to osiągnąć? Z roku na rok coraz trudniej...

personalizacja

Indywidualne podejście do Klienta . Rekomendacje i maksymalne dopasowanie oferty do preferencji stanowi ogromną wartość dodaną i staje się wyróżnikiem Twojej firmy. Personalizacja to obecnie  bardzo ważny impuls generowania leadów.

Chattboty

W 2019 bardzo popularne, w 2020 również będą miały istotne znaczenie. Chattboty to wyższy poziom komunikacji z Klientem. Obecnie konsumenci oczekują wsparcia o każdej porze dnia i nocy.

Video content marketing 

Prawie 80% internautów woli obejrzeć materiał niż czytać opis produktu czy artykuł na blogu. Warto zainteresować się tą formą przekazu.

Skuteczne semrady na 2020

Analiza danych

Szczególnie przyłóżmy się do analizy danych m.in: czego użytkownik oczekuje od strony i jakich treści czy informacji poszukuje, co chce konkretnie uzyskać?
I taką zawartość mu dostarczajmy.

Uwaga na aktualizacje Google

Aktualizacje google oceniające serwisy, pod kątem treści, będą mocno ocenianie w kontekście użyteczności dla użytkowników. Jeżeli będą one generowały tylko ruch organiczny i tylko po to będą powstawały wtedy Google zacznie zaniżać ich wartość.

Featured snippets

..czyli polecane fragmenty z odpowiedzią. Wskazówka: Nie odpowiadajmy na zapytanie użytkownika bezpośrednio w SERP, ale mocno zachęćmy go do kliknięcia w nasz URL.

Content is still a King

Content marketing to nadal bardzo ważna forma promocji w internecie i kluczowe działanie w SEO. Jednak z roku na roku ta forma jest coraz bardziej wymagająca i liczy się przede wszystkim jakość
i specjalistyczna wiedza.

Google Search Console

Monitoruj ilość zaindeksowanych stron według wskazań Google Search Console .

Voice search

Zoptymalizuj stronę pod wyszukiwania głosowe. Sprawdź i popraw szybkość wyświetlania strony mobilnie.

Skuteczny e-marketing

Zdaj się na specjalistów

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*