BLACK FRIDAY SEMTIM

BLACK FRIDAY

Czas START!

  • Z okazji Black Friday oferujemy Ci zaawansowany darmowy audyt Twojej strony internetowej. Zbadany Twoje mocne i słabe strony. Podpowiemy jak pozyskać Klientów i dogonić konkurencje. Wszystko za DARMO !

BLACK FRIDAY czyli zakupowe szaleństwo

Black Friday to dzień po dniu dziękczynienia . Po raz pierwszy tego terminu użyto w 1951 roku w czasopiśmie ‚Factory and Maintence’. Wówczas terminem czarny piątek określono praktykę często stosowaną przez Amerykanów, którzy masowo dostarczali pracodawcom zwolnienia lekarskie, aby przedłużyc sobie wolne po dniu dziękczynienia. Zatem Black Friday był głównie ‚czarny, ‚pechowy’ dla pacodawców, którzy mieli problem z brakami w personelu.
Inna historia tego dnia mówi, że Black Friday to rozpoczęcie okresu, w którym czerwony atrament w bilansie księgowym oznaczający straty, zmienia się na czarny
w związku z rozpoczęciem sezonu zakupowego przed Świętami.
Dzisiaj Black Friday ma zupełnie inny wymiar. To początek zakupowego szaleństwa przed Świętami Bożego Narodzenia.
Obecnie każdy przedsiębiorca i firma dostrzegają okazję do świetnej reklamy swoich usług poprzez okazyjne ceny opatrzone hasłem Black Friday.
Jednak okazje Black Friday to nie zawsze okazje. Warto dokładnie sprawdzać i oceniać czy oferta promocyjna jest rzeczywiście korzystna.
Udanych łowów !

Tags: No tags

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone*